+48 530 305 535 kontakt@esteticderm.pl

Bony/Promocje

Oxybrazja + Cpeel rozświetlenie i blask 207zł zamiast 329zł

Oksybrazja polega na delikatnym złuszczaniu naskórka za pomocą tlenu oraz soli fizjologicznej pod dużym ciśnieniem. Zabieg koi i odżywia skórę, usuwa martwy naskórek, zwęża pory, jednocześnie nawilża i dotlenia skórę. Oxybrazja doskonale przygotowuje skórę na przyjęcie składników aktywnych.

Cpeel to zabieg dedykowany dla cer z nierówną pigmentacją, przebarwieniami posłonecznymi, poszarzałą cerą. Serum transportowe z witaminą C regeneruje skórę, stymuluje syntezę kolagenu. Jest silnym antyoksydantem, który zapobiega tworzeniu się wolnych rodników tlenowych w komórkach skóry. Głęboko nawilża i poprawia koloryt skóry bez złuszczenia. Jest to zabieg bankietowy, który błyskawicznie rozświetla skórę.

Zalecana ilość zabiegów: 4-6 lub jako pojedynczy zabieg bankietowy.

Zamawiam zabieg

 

Oxybrazja + infuzja tlenowa. Zaieg gwazd! 239zł zamiast 418zł

ksybrazja polega na delikatnym złuszczaniu naskórka za pomocą tlenu oraz soli fizjologicznej pod dużym ciśnieniem. Zabieg koi i odżywia skórę, usuwa martwy naskórek, zwęża pory, jednocześnie nawilża i dotlenia skórę. Oxybrazja doskonale przygotowuje skórę na przyjęcie składników aktywnych.

Infuzja tlenowa polega na wtłaczaniu w skórę skoncentrowanych składników aktywnych za pomocą tlenu. Preparat dobierany jest do potrzeb skóry. Zabieg przynosi efekt wygładzenia, odświeżenia, poprawy jędrności skóry.

Zalecana ilość zabiegów: 4-6 lub jako pojedynczy zabieg bankietowy

Zamawiam zabieg

Podaruj piękne chwile w Instytucie EsteticDerm. Bon upominkowy na nasze zabiegi i kosmetyki to niezawodny prezent. Szeroki zakres usług sprawi, że nawet najbardziej wymagająca osoba znajdzie coś dla siebie. Wybierz Bon Upominkowy na dowolną kwotę, zabieg lub proponowane pakiety.

Kup bon

Chcesz pozbyć się przebarwień już w 30 dni? Mimo, że kompleksowa kuracja trwa około 3 miesiące, pierwsze efekty zobaczysz już po pierwszym zabiegu, a znaczne rozjaśnienie przebarwień po 30 dniach. Po 3 miesiącach będziesz cieszyć się jednolitą skórą bez konieczności maskowania niedoskonałości makijażem.

Zawsze zadbana i elegancka, budząca podziw. Skorzystaj z kuracji, która doda blasku Twojej twarzy. Wystarczą 3 zabiegi plus codzienna pielęgnacja, którą otrzymujesz w pakiecie, aby Twoja skóra była gładka, napięta, o jednolitej strukturze i kolorze, bez zanieczyszczeń.

INSTYTUT TRYCHOLOGII

Facebook

*/?>

Instagram

Follow Me on Instagram
SKLEP